Vlasové studio Q vzniklo v roce 2002. V Březnu 2016 se STUDIO Q stěhuje do nových prostor na ulici KMOCHOVA 171/53 Třebíč, Týn.

Cílem Studia Q je poskytování kvalitních kadeřnických služeb v širokém spektru. Čeká Vás příjemné prostředí, které nabízí celou řadu možností, jak pro relaxaci, tak pro kompletní změny vizáže. Poradenství je zahrnuto v kompletní péči o klienta, dále jako novinku uvádím nové křeslo, které při mytí vlasů provede tlakovou cyklickou masáž s antistresovým účinkem.

Nová procedůra parního žehlení s aplikací speciálních olejů, krémů a mlék nejen vlasy hloubkově zregeneruje, ale také vytvoří styling podle přání.

Nové trendy v barvení, melírovaní, stříhání jsou v souladu s požadavky na perfektní vzhled. Vlasová kosmetika L'Oréal Professionnel je tu pro všechny ženy, které ocení kvalitu a luxusní péči.

Dalším krásný produktem, který můžete vyzkoušet, je přírodní americká kosmetika 100% Pure, která je jediná na světe vyrobena patentovanou metodou z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Tyto produkty ocení především milovníci vůní a krásy, která z nich vyzařuje.


100% pure

Jitka Chládková

tel.: 724 571 499
e-mail: chladkova@vlasovestudioq.cz

Vlasové studio Q

Kmochova 171/53
674 01 Třebíč